Usuwanie grzybicy paznokci

Leczenie grzybicy skóry i paznokci laserem Nd:Yag jest innowacyjną i coraz popularniejszą metodą walki z tą uciążliwą chorobą. W przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów (maści, lakiery), farmakologicznego leczenia doustnego czy inwazyjnych zabiegów chirurgicznych – pozwala szybko, a przede wszystkim skutecznie i bezinwazyjnie pozbyć się problemu.
Leczenie grzybicy paznokci laserem jest bezbolesne, nie uszkadza płytki paznokciowej, nie ma skutków ubocznych. Najczęściej cztery zabiegi wystarczą, aby zapoczątkować proces regeneracji nowego, zdrowego paznokcia.

Ilość i częstotliwość zabiegów

Terapię wykonuje się w serii: najczęściej 2-3 zabiegi w odstępach ok. 14 dni, kolejne 3-5 zabiegów co ok. 30 dni.

Zalety metody
  • kilka krótkich zabiegów pozwala pozbyć się problemu, po terapii rozpoczyna się proces pełnej odbudowy płytki paznokciowej i odrostu nowego paznokcia
  • terapia jest bezbolesna i bezdotykowa, bez dodatkowego czasu na regenerację lub gojenie,
  • pozwala na wzrost nowych paznokci bez skutków ubocznych.
Efekty zabiegów

Efekty leczenia nie są natychmiastowe. Terapia laserem umożliwia stopniową odbudowę i odrost zdrowych paznokci. Efekt finalny jest związany z cyklem pełnego odrostu paznokcia, który w przypadku paznokci u rąk wynosi 5-6 miesięcy, a w przypadku paznokci stóp 12-18 miesięcy. Po tym okresie możemy cieszyć się zdrowymi, jasnymi, prostymi i estetycznie wyglądającymi paznokciami.

Cennik zabiegowy

Jeden paznokieć  89 zł
STOP TIME MED CLINIC

Usuwanie grzybicy paznokci

Nie wiesz czy ten zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Skontaktuj się z nami!

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci wybrać zabieg  dopasowany do Twoich potrzeb.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zarezerwuj termin w naszym systemie.

Czekamy na Ciebie!