O KLINICE

STOP TIME MED CLINIC

„You make me feel so young” … naszym największym pragnieniem jest, żeby odwiedzający nas Klienci wychodzili z naszych gabinetów z takim przeświadczeniem.

To właśnie z Miłości do Piękna, stworzyliśmy Klinikę Stop Time Med Clinic.

To właśnie z myślą o naszych Klientach pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach z dziedziny medycyny laserowej.

Jako jedyni we Wrocławiu oferujemy zabiegi na światowym poziomie z zakresu redukcji tkanki tłuszczowej – Kriolipoliza z Elektrostymulacją.

Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po naszej Klinice ale przede wszystkim zapraszamy do odwiedzenia nas w realu.

Czekamy na Was.

Łukasz Wasilewski & Paweł Milhausen

STOP TIME MED CLINIC

Nasi specjaliści

KOSMETOLOG

Marta

Marta to Kosmetolog z 16-letnim doświadczeniem. Wyspecjalizowana zarówno w kosmetologii upiększającej jak i pielęgnacyjnej. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Stale doskonaląca naturalne predyspozycje manualne jednocześnie podnosząca kwalifikacje merytorycznie. Prywatnie miłośniczka sztuki, malująca obrazy, kochająca Psy, przyjazna ludziom i wiecznie uśmiechnięta.

KOSMETOLOG

Roksana

Roksana mgr kosmetologii, Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Kiedy była mała dziewczynką marzyła o byciu kosmetologiem, a teraz jest to jej ogromna pasja, którą dzieli się z innymi. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, tak aby zrozumieć jego potrzeby. Najlepsze efekty osiąga przez skrupulatny dobór planu oraz zastosowanie łączonych terapii u podopiecznych. Roksana ma też “magiczne” dłonie które w trakcie masażu zabierają do innej rzeczywistości. Prywatnie to pozytywna, uśmiechnięta osoba, której dodatkową pasją jest gotowanie.

STOP TIME MED CLINIC

Urządzenia medyczne

W Stop Time Med Clinic korzystamy z najbardziej nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń medycznych marki Biotec Italia.

Certyfikowane urządzenia medyczne.

RENOVA

Bezpieczne i skuteczne urządzenie wykorzystujące najnowszą technologię w modelowaniu ciała i twarzy. Innowacyjne rozwiązanie ujędrniające, odmładzającego i wygładzające skórę.

XLASE

Certyfikowana, najnowocześniejsza na świecie aparatura laserowa! Bezboleśnie i skutecznie usuwa niechciane owłosienie. Liftinguje, ujędrnia i poprawia kontur twarzy.

COAXMED

Rewolucyjne urządzenie o najwyższej skuteczności na rynku. Efektywnie poprawia niedoskonałości skóry. Jedno urządzenie do zmiany kształtu ciała i eliminacji oznak starzenia.

CRYOLIPOSCULPT

Najnowsze urządzenie do zabiegu kriolipolizy z elektrostymulacją, redukujące tkankę tłuszczową nawet o 45% w bezpieczny sposób.