Sonotermolipoliza Wrocław – innowacyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej

Nie jest Ci po drodze z liposukcją wymagającą chirurgicznej ingerencji i długiej rekonwalescencji? Jednocześnie chcesz zadbać o organizm i poprawić wygląd różnych obszarów swojego ciała?

Bezskutecznie walczysz z cellulitem i wiotką skórą? Byłaś już na niejednym zabiegu, który nie przyniósł efektów albo efekt był krótkotrwały lub mało satysfakcjonujący? W takim razie dla poprawienia urody polecamy medyczny zabieg sonotermolipolizy, który jest bezinwazyjny i sprawi, że Twoja sylwetka osiągnie najwyższy poziom piękna.

Umów się do naszej kliniki medycyny estetycznej we Wrocławiu na sonotermolipolizę. Jesteśmy jako jedna z nielicznych klinik wykonujących ten zabieg we Wrocławiu. Rekomendują go nasi pacjenci.

Na czym polega sonotermolipoliza?

Sonotermolipoliza to zabieg na ciało wykonywany w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej. Urządzenie wykorzystuje technologie dwóch innych zabiegów: ultradźwięki o niskiej częstotliwości oraz falę radiową. Dzięki temu ultradźwięki wytwarzają mikrodrgania, by rozbić zgromadzony pod skórą nadmiar komórek tłuszczowych, a następnie fala radiowa dzięki energii cieplnej stymuluje fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, do wzmożonej produkcji nowego kolagenu.

Energia cieplna dodatkowo wzmacnia krążenie krwi, powoduje wzrost natlenienia i sprawia, że metabolizm komórkowy przyspiesza. Głowica o specjalnych końcówkach daje możliwość precyzyjnego skierowania ultradźwięków oraz fal radiowych o odpowiedniej częstotliwości na konkretną głębokość skóry. Zabieg kończy się drenażem limfatycznym.

Efekt? Natychmiastowa i trwała redukcja tłuszczu oraz widocznie jędrniejsza skóra.

Nasi pacjenci mówią o tym zabiegu, że jest to liposukcja ultradźwiękami.
Rekomendujemy serię od 3 do 6 zabiegów dla uzyskania optymalnych efektów.

Wskazania do zabiegu

Wizyta tego typu służy przede wszystkim osobom, które na co dzień zmagają się z luźną i zwiotczałą skórą. Sonotermolipolizę można wykonywać na udach, pośladkach, brzuchu oraz ramionach.

Ogólne wskazania do zabiegu to:

 • nadmierna tkanka tłuszczowa,
 • cellulit,
 • brak jędrności skóry,
 • rozstępy.
Przeciwskazania do zabiegu

Zabiegu lipolizy w połączeniu z działaniem fal radiowych nie należy wykonywać w przypadku:

 • ciąży, karmienia piersią,
 • wszczepionego rozrusznika serca,
 • schorzeń wątroby, cukrzycy,
 • choroby nowotworowej,
 • choroby wątroby,
 • zaburzeń czucia,
 • metalowych implantów,
 • miejscowego zaburzenia krążenia.
Sonotermolipoliza – przygotowania do zabiegu

Tak naprawdę zabieg nie wymaga żadnych przygotowań wcześniej. Co więcej – można go wykonywać przez cały rok.

Jedyne, co możesz zrobić, to pić wodę. Tak, odpowiednie nawodnienie przed i po zabiegu posiada magiczną moc.

Pielęgnacja po zabiegu sonotermolipolizy

Kolejne sesje nie zostawiają blizn ani przebarwień. Sonotermolipoliza nie wymaga także okresu rekonwalescencji. Wystarczy, że przez około 10 dni po każdej wizycie zadbasz o to, by Twój wysiłek fizyczny był nieco mniej aktywny niż zazwyczaj. Nie musisz jednak zupełnie z niego rezygnować.

Jak wygląda zabieg?

Specjalista w gabinecie dobrze się Tobą zajmie i będzie pracować np. na urządzeniu CoaxMed. Czy musisz to wiedzieć? Absolutnie! Ale dodajemy tę informację, gdyby miała Cię ona uspokoić.

Następnie do wybranego obszaru ciała przykładamy głowicę, która emituje ultradźwięki oraz fale radiowe. Wszystko przebiega bezboleśnie i nieinwazyjnie. Jedyne co poczujesz, to ciepło.

Eliminacja nadmiaru tłuszczu oraz skórki pomarańczowej tą metodą trwa ok. 60 minut. W tym czasie możesz się zrelaksować lub pożartować z kosmetologiem.

Gdyby nie efekty, które zobaczysz od razu, można byłoby zapomnieć, że właśnie skończyła się Twoja wizyta. Pamiętaj też, że warto wykonać serię zabiegów i w ten sposób regularnie poprawiać uzyskane efekty. Konkretną liczbę sesji omów ze specjalistą.

Gdzie iść na sonotermolipolizę we Wrocławiu?

Chcesz poznać cenę zabiegu, poznać ofertę innych usług? Umów się na konsultację do Stop Time Med Clinic we Wrocławiu. Możesz też najpierw skontaktować się z nami online. Czekamy tu na Ciebie.

Cennik zabiegowy

Jedna okolica jeden zabieg  550 zł
Pakiet 2 zabiegów 950 zł
Pakiet 3 zabiegów 1350 zł 999 zł
STOP TIME MED CLINIC

Sonotermolipoliza

Nie wiesz czy ten zabieg jest dla Ciebie odpowiedni?

Skontaktuj się z nami!

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci wybrać zabieg  dopasowany do Twoich potrzeb.

Chcesz umówić się na wizytę?

Zarezerwuj termin w naszym systemie.

Czekamy na Ciebie!